Menu
Your Cart

Dezinfekcijas līdzekļi

Daugkartinis mini veido skydelis Daugkartinis mini veido skydelis
-60 % Izpārdots
Daugkartinis mini skydelis. Šis lengvas ir patogus skydelis yra būtinas produktas, kuris prevenciškai sumažina mikroorganizmų pernešimo riziką. Aplinkiniams žmonėms, čiaudint, kosint, oro lašeliniu keliu plintančių bakterijų.Produktas yra universalaus dydžio. Dėl savo lengvos konstrukcijos ir aukšto..
1,99€ 4,99€
Bez nodokļa:1,99€
Instrumentu un virsmu dezinfekcijas līdzeklis ADK-611
Izpārdots
Paredzēts nelielu virsmu dezinfekcijai sabiedriskajās veselības aprūpes un sabiedriskās nozīmes iestādēs, pārtikas rūpniecības un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, kā arī ierīču un instrumentu dezinficēšanai frizētavās un skaistumkopšanas salonos.Dezinfekcijas līdzeklis, nav paredzēts tiešai i..
6,99€
Bez nodokļa:6,99€
Šajā vanniņā varat dezinficēt instrumentus autoklāvā līdz 30 minūtēm temperatūrā līdz 130 °C. Tilpums: 300 ml Vanniņas garums: 20 cm..
3,19€
Bez nodokļa:3,19€
Personīgās higiēnas dezinfekcijas līdzeklis. Higiēniskai roku un ādas dezinfekcijai veselības aprūpes un sabiedriskās nozīmes iestādēs, pārtikas rūpniecības un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos. Baktericīds: Psiaudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Enterococcus hirae, Staphylococcus aure..
3,49€
Bez nodokļa:3,49€
Sejas aizsargvairogs-maska Sejas aizsargvairogs-maska
-85 %
Sejas aizsargvairogs, izgatavots no plastmasas, tam ir ērts ietvars un noņemama seju aizsargājošā daļa. Pasargā kosmetologa acis un seju, kad tiek strādāts ar frēzi un tiek veiktas citas kosmētiskās procedūras. Laba caurredzamība. Universāls izmērs, līdz ar to aizsargvairogu var lietot virs parastaj..
0,99€ 6,49€
Bez nodokļa:0,99€
Izgatavots no nerūsoša ķirurģiskā tērauda. Paredzēts kosmētikas instrumentu dezinficēšanai un skalošanai.Izmēri: garums: 18 cm;platums: 8 cm;dziļums: 4 cm...
14,99€
Bez nodokļa:14,99€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)