Menu
Your Cart

Otas nagiem

Otiņas sari izgatavoti no neilona.Otiņu ar profilēto koka rokturi ir ļoti ērti turēt ar trīs pirkstiem, tādējādi iegūstot lielisku kustību precizitāti un ergonomiku. Lieliski piemērota ilgākam darbam ar klientu...
2,79€
Bez nodokļa:2,79€
Akrila otiņa kaķa mēlītes formā Nr.2, Nr.4, Nr.6, Nr.8, Nr.10 Akrila otiņa kaķa mēlītes formā Nr.2, Nr.4, Nr.6, Nr.8, Nr.10
Hot
Profesionāla akrila otiņa, kuras sariņi izvietoti tā, ka atgādina kaķa mēlīti.Otiņas sari ir dabīgi. Kātiņš izgatavots no koka un nokrāsots melnā krāsā. Otiņas Nr.2, Nr.4, Nr.6, Nr.8, Nr.10. Izvēlēties nepieciešamo...
2,99€
Bez nodokļa:2,99€
Augstas kvalitātes otiņa ar dabīgajiem sariņiem, īpaši radīta izmantošanai ar gēla tehniku. Šis lieliskais rīks palīdzēs ietaupīt daudz laika un darba. Sariņi ir 100% dabīgi un tiek iegūti no caunu kažoka. Gēla otiņa ir saliekama, lai pasargātu sariņus no netīrumiem un mehāniskiem bojājumiem, kā arī..
2,99€
Bez nodokļa:2,99€
Balts zīmulis smalkām nagu dekorācijām Balts zīmulis smalkām nagu dekorācijām
Hot
Zīmulis paredzēts smalku naga dizaina elementu (piem., svarovski kristālu vai citu smalku rotājumu) paņemšanai.Pirms zīmuļa izmantošanas uzasiniet to ar asināmo vai asu nazi.Zīmuļa garums: 21,5 cm ..
1,79€
Bez nodokļa:1,79€
Dažādu otiņu komplekts, 15 gab. Dažādu otiņu komplekts, 15 gab.
Hot -33 %
Komplekts paredzēts nagu dizainam, gēlam vai citām procedūrām. Komplektā iekļautas 15 otiņas ar melnu kātiņu...
4,99€ 7,49€
Bez nodokļa:4,99€
Dekoravimui skirti teptukai - medine rankena
Hot -30 %
Dekoravimui skirti teptukaiNr. 0 (10mm)Nr. 00 (8mm)Nr. 000 (6mm)Pagaminta iš raudonosios kiaunės plaukelių. Teptukai puikiai tinka meninei nagų dailei. Teptuka garantuoja nepaprastą tikslumą, naudingą kuriant visų rūšių smulkias detales ir dizainus.Rekomenduojamas mėgėjams ir profesionalams...
1,39€ 1,99€
Bez nodokļa:1,39€
Divpusēja gēla un nagu dizaina otiņa ar cirkona kātiņu Divpusēja gēla un nagu dizaina otiņa ar cirkona kātiņu
-17 %
Īpaši praktiska divpusējā otiņa paredzēta gēlam un dekorēšanai. Šī lieliskā otiņa ietaupīs daudz laika un darba. Vienā pusē ir plakana 8. izmēra gēla otiņa, bet otrā pusē – otiņa nagu dekorēšanai. Abām otiņām ir 100% dabīgi sariņi, kas iegūti no sermuliņa kažoka. Otiņām ir gaumīgi vāciņi a..
4,99€ 5,99€
Bez nodokļa:4,99€
Divpusēja silikona otiņa ar cirkona kristāliem kātiņā Divpusēja silikona otiņa ar cirkona kristāliem kātiņā
-17 %
Divpusēja silikona otiņa ar cirkona kristāliem kātiņā, dažādi uzgaļi otiņas galos.Izvēlei pieejamie varianti:..
4,99€ 5,99€
Bez nodokļa:4,99€
Ērta otiņa, paredzēta darbam ar gēlu.Otiņas kātiņš ir no metāla, zilā krāsā, dekorēts ar maziem kristāliņiem. Noņemamo kātiņu var izmantot kā vāciņu, lai pasargātu otiņas sariņus.Izvēlei pieejami divi sariņu izmēri – Nr. 2 un Nr. 4Otiņas garums: 14,8 cmSariņu garums: Nr. 2&n..
2,99€
Bez nodokļa:2,99€
Praktisks un unikāls futrālis otiņām. Tam ir satīna virsma, tādēļ tas ir nedaudz spīdīgs un viegli tīrāms. Augstas kvalitātes mīkstais materiāls visus nepieciešamos grima/manikīra piederumus efektīvi pasargā no nejaušiem bojājumiem. Otiņas var nosegt ar vāciņu, lai tām nepiekļūtu netī..
3,79€
Bez nodokļa:3,79€
Futrālis grima otiņām, ietilpība: 14 vienības
Izpārdots
Praktisks un elegants futrālis, izgatavots no augstas kvalitātes ādu imitējoša materiāla. Tas ir viegli tīrāms, stingrs un maigs.Divas magnētiskās aizdares nodrošina, ka futrāli var aizvērt, lai tajā neiekļūtu netīrumi.Efektīvi aizsargā no nejaušiem bojājumiem un palīdz uzglabāt kārtībā visus s..
7,99€
Bez nodokļa:7,99€
Praktisks un elegants futrālis grima otiņām, izgatavots no melna, spīdīga materiāla, kas atgādina satīnu.Augstas kvalitātes cietais materiāls efektīvi aizsargā visus grima/manikīra piederumus no nejaušiem bojājumiem.Dubultā aizdare nodrošina, ka piederumi ir pasargāti no netīrumiem.Iekšpusē ir..
12,99€
Bez nodokļa:12,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 47 (Kopā lapu - 4)