Menu
Your Cart

Otas gēlam

Balta gēla otiņa Balta gēla otiņa
Hot Izpārdots
Otiņa paredzēta darbam ar gēlu.Baltā, vieglā un ērtā otiņa palīdzēs izveidot dažāda veida dekorācijas un dizainus. Izvēlei pieejami trīs dažādi izmēri: Nr. 2, Nr. 4, Nr. 6.Garums: 17,2 cmSariņu garums: Nr. 2 – 5 mm; Nr. 4 – 6 mm; Nr. 6 – 7 mm..
1,59€
Bez nodokļa:1,59€
Augstas kvalitātes otiņa ar dabīgajiem sariņiem, īpaši radīta izmantošanai ar gēla tehniku. Šis lieliskais rīks palīdzēs ietaupīt daudz laika un darba. Sariņi ir 100% dabīgi un tiek iegūti no caunu kažoka. Gēla otiņa ir saliekama, lai pasargātu sariņus no netīrumiem un mehāniskiem bojājumiem, kā arī..
2,99€
Bez nodokļa:2,99€
Didelis teptukų rinkinys 9 vnt. Didelis teptukų rinkinys 9 vnt.
-25 % Izpārdots
  Rinkinį sudaro devyni vienetai teptukų. Skirta darbui su gelio, akrilo ir nagų dailės priemonėmis. Komplektą sudaro: 9 vienetai įvairių teptukų..
4,49€ 5,99€
Bez nodokļa:4,49€
Divpusēja gēla otiņa Semilac (plakana + ovāla) Divpusēja gēla otiņa Semilac (plakana + ovāla)
Izpārdots
Brand: Semilac
Divpusējai otiņai ir divu veidu formas sariņi – plakani un ovāli –, tādējādi nodrošinot komfortablu darbu. Paredzēta darbam ar gēlu. Kātiņš rotāts ar cirkona kristāliem.Izvēlei pieejamie izmēri:Nr. 4Nr. 6 ​..
24,99€
Bez nodokļa:24,99€
Divpusēja gēla un nagu dizaina otiņa ar cirkona kātiņu Divpusēja gēla un nagu dizaina otiņa ar cirkona kātiņu
-17 %
Īpaši praktiska divpusējā otiņa paredzēta gēlam un dekorēšanai. Šī lieliskā otiņa ietaupīs daudz laika un darba. Vienā pusē ir plakana 8. izmēra gēla otiņa, bet otrā pusē – otiņa nagu dekorēšanai. Abām otiņām ir 100% dabīgi sariņi, kas iegūti no sermuliņa kažoka. Otiņām ir gaumīgi vāciņi a..
4,99€ 5,99€
Bez nodokļa:4,99€
Ērta otiņa, paredzēta darbam ar gēlu.Otiņas kātiņš ir no metāla, zilā krāsā, dekorēts ar maziem kristāliņiem. Noņemamo kātiņu var izmantot kā vāciņu, lai pasargātu otiņas sariņus.Izvēlei pieejami divi sariņu izmēri – Nr. 2 un Nr. 4Otiņas garums: 14,8 cmSariņu garums: Nr. 2&n..
2,99€
Bez nodokļa:2,99€
Praktisks un unikāls futrālis otiņām. Tam ir satīna virsma, tādēļ tas ir nedaudz spīdīgs un viegli tīrāms. Augstas kvalitātes mīkstais materiāls visus nepieciešamos grima/manikīra piederumus efektīvi pasargā no nejaušiem bojājumiem. Otiņas var nosegt ar vāciņu, lai tām nepiekļūtu netī..
3,79€
Bez nodokļa:3,79€
Praktisks un elegants futrālis, izgatavots no augstas kvalitātes ādu imitējoša materiāla. Tas ir viegli tīrāms, stingrs un maigs.Divas magnētiskās aizdares nodrošina, ka futrāli var aizvērt, lai tajā neiekļūtu netīrumi.Efektīvi aizsargā no nejaušiem bojājumiem un palīdz uzglabāt kārtībā visus s..
7,99€
Bez nodokļa:7,99€
Praktisks un elegants futrālis grima otiņām, izgatavots no melna, spīdīga materiāla, kas atgādina satīnu.Augstas kvalitātes cietais materiāls efektīvi aizsargā visus grima/manikīra piederumus no nejaušiem bojājumiem.Dubultā aizdare nodrošina, ka piederumi ir pasargāti no netīrumiem.Iekšpusē ir..
12,99€
Bez nodokļa:12,99€
Praktisks un gaumīgs melns futrālis ar glītu marmora rakstu, izgatavots no ādu imitējošas plastmasas, tādēļ tas ir viegli tīrāms.Augstas kvalitātes cietais materiāls otiņas efektīvi pasargā no nejaušiem bojājumiem. Futrāli var aiztaisīt ciet ar rāvējslēdzēju, tādējādi pasargājot otiņas no netīru..
5,99€
Bez nodokļa:5,99€
Gēla otiņa Gēla otiņa
-20 %
Profesionāla gēla otiņa ar dabīgiem sariņiem. Kātiņš izgatavots no koka un nokrāsots melnā krāsā.Izvēlei pieejamas otiņas ar izmēru Nr. 6, Nr. 4 un Nr. 2...
1,59€ 1,99€
Bez nodokļa:1,59€
Profesionāla nagu dizaina otiņa ar metāla kātiņu un cirkona kristāliem tajā.Augstas kvalitātes sariņi ļauj radīt dažāda lieluma un formu zīmējumus.Izvēlei pieejamas otiņas ar izmēru Nr. 4 un Nr. 6.Otiņas garums: 14 cmSariņu garums: Nr. 4 – 6 mm; Nr. 6 – 8 mm..
4,99€
Bez nodokļa:4,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 30 (Kopā lapu - 3)