Menu
Your Cart

Nagu dizains

3D hologrāfiskā uzlīme nagu dizainam 3D hologrāfiskā uzlīme nagu dizainam
Hot
3D hologrāfiskās uzlīmes paredzētas ar parasto vai ilgnoturīgo lauku pārklātu nagu, kā arī akrila vai gēla nagu dekorēšanai.Lieliska saķereViegla lietošanaKvalitatīvs dizains  ..
0,99€
Bez nodokļa:0,99€
Ar šīm uzlīmēm nagi izskatīsies grezni un eleganti.Lietošana1. Uz tīra un sagatavota naga uzlīmējiet vēlamajā formā izgrieztu uzlīmi.2. Uzlīmi piespiediet pie naga, lai tā pieliptu.3. Labākam rezultātam pārklājiet ar virsējās lakas kārtu 1-2 reizes.Uzlīmes nav kaitīgas nagiem.Piemērotas dabīgajiem u..
0,99€
Bez nodokļa:0,99€
Apvali skaidri paletė nagų dizainams 18 vietų
Jaunums Hot -43 %
Apvali paletė, skirtas spalvoms ar dekoracijoms pristatyti.Paletėje yra viso 18 nagųDydis (skersmuo 10,5 cm)Paletė yra būtinas kiekvieno manikiūro specialisto aksesuaras. Tai padės klientams pristatyti turimas spalvas.Taip pat puikiai tinka pradedantiesiems, pvz., Treniruotėms...
0,39€ 0,69€
Bez nodokļa:0,39€
Elegantiškas apvalus indas su dangteliu medvilninėms pagalvėlėms.  Pagaminta iš lengvos, skaidrios medžiagos. Stilingas, taupantis vietą, tai bus puikus grožio salonų ar namų vonios kambario papildymas, užtikrinantis tinkamą apsaugą nuo dulkių, erkučių ir kitų ore esančių žiedadulkių.Matmenys: ..
6,99€
Bez nodokļa:6,99€
Apzīmogošanas plāksne nagu dizainam, 12 cm Apzīmogošanas plāksne nagu dizainam, 12 cm
Hot -25 %
Tērauda plāksnes nagu dizainam ar dažādiem ornamentiem. Vairāk nekā 50 variantu!Ar zīmogiem var viegli radīt daudz jaunu, neparastu nagu dizainu.LietošanaNolakojiet nagu vēlamajā krāsā un pagaidiet, līdz laka nožūst.Uz izvēlētā dizaina plāksnē uzklājiet citas krāsas nagu laku.Lieko nagu lakas d..
2,99€ 3,99€
Bez nodokļa:2,99€
Apzīmogošanas plāksne nagu dizainam, 12 cm BE05
Jaunums
Tērauda plāksnes nagu dizainam ar dažādiem ornamentiem.Ar zīmogiem var viegli radīt daudz jaunu, neparastu nagu dizainu.LietošanaNolakojiet nagu vēlamajā krāsā un pagaidiet, līdz laka nožūst.Uz izvēlētā dizaina plāksnē uzklājiet citas krāsas nagu laku.Lieko nagu lakas daudzumu noņemiet ar lāpstiņu. ..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 16 cm Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 16 cm
-29 %
Tērauda plāksnes nagu dizainam ar dažādiem ornamentiem.Apzīmogošanas tehnika ir lieliski piemērota, ja nav labu zīmēšanas iemaņu. Tādā veidā var radīt daudz interesantu dizainu.Varat izmantot parasto vai vairāk pigmentētu nagu laku.Komplektā viena plāksne.Izgatavota no tērauda.Izmēri: 16 x 10&n..
4,99€ 6,99€
Bez nodokļa:4,99€
Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 25 cm Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 25 cm
Hot -29 %
Lielas tērauda plāksnes nagu dizainam ar dažādiem ornamentiem.Apzīmogošanas tehnika ir lieliski piemērota, ja nav labu zīmēšanas iemaņu. Tādā veidā var radīt daudz interesantu dizainu.Varat izmantot parasto vai vairāk pigmentētu nagu laku.Komplektā viena plāksne.Izgatavota no tērauda.Izmēri: 15 ..
4,99€ 6,99€
Bez nodokļa:4,99€
Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 5 cm Apzīmogošanas plāksnes nagu dizainam, 5 cm
-5 %
Tērauda plāksnes nagu dizainam ar dažādiem ornamentiem.Apzīmogošanas tehnika ir lieliski piemērota, ja nav labu zīmēšanas iemaņu. Tādā veidā var radīt daudz interesantu dizainu.Varat izmantot parasto vai vairāk pigmentētu nagu laku.Komplektā viena plāksne.Izgatavota no tērauda.Plāksnes diametrs: 5,5..
1,89€ 1,99€
Bez nodokļa:1,89€
Zīmulis paredzēts smalku naga dizaina elementu (piem., svarovski kristālu vai citu smalku rotājumu) paņemšanai.Pirms zīmuļa izmantošanas uzasiniet to ar asināmo vai asu nazi.Zīmuļa garums: 21,5 cm ..
1,79€
Bez nodokļa:1,79€
Caurspīdīga folijas līme Foil Glue ar otiņu Caurspīdīga folijas līme Foil Glue ar otiņu
Hot
Brand: Molly Lac
Profesionāla līme, kas paredzēta nagu folijai. Ar tās palīdzību radīsiet neatkārtojamu nagu dizainu.Līmi var izmantot dabīgajiem nagiem, kā arī nagiem, kas nolakoti ar ilgnoturīgo nagu laku.LietošanaPārklājiet nagu ar līmi.Uzgaidiet 1 minūti, līdz līme kļūst caurspīdīga.Pielieciet pie naga vēla..
3,89€
Bez nodokļa:3,89€
Praktiski, estētiski, funkcionāli. Labākais un vienkāršākais veids, kā klientiem prezentēt savu nagu dizaina piedāvājumu. Uz paletes montējamie paraugi ir noņemami, tāpēc krāsu izkārtojumu varēsiet mainīt jebkurā laikā.4 papildu tipši bez maksas.Izmēri: 10 x22 cm..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 152 (Kopā lapu - 13)