Menu
Your Cart

Vienfāzes gēllakas

Ilgnoturīga laka Golden Rose Prodigy Gel, nav nepieciešama UV lampa Ilgnoturīga laka Golden Rose Prodigy Gel, nav nepieciešama UV lampa
Izpārdots
Brand: Golden Rose
Piešķir želejlakas efektu. Turas un saglabā spīdumu līdz 7 dienām. Nav nepieciešama UV lampa. Viegli klājama un noņemama.Lietošana:Uzklājiet laku divās kārtās un ļaujiet nožūt 2 minūtes. Lakas noņemšanai izmantojiet nagu lakas noņēmēju bez acetona.Uzmanību! VIEGLI UZLIESMOJOŠS! Glabāj..
3,49€
Bez nodokļa:3,49€
Vienfāzes ilgnoturīga laka pildspalvas veida pilnšļircē Semilac One Step Hybrid, 3 ml Vienfāzes ilgnoturīga laka pildspalvas veida pilnšļircē Semilac One Step Hybrid, 3 ml
Izpārdots
Brand: Semilac
Novatoriska pildspalva, kurā iepildīta nagu laka. Nav nepieciešama ne bāzes laka, ne virslaka. Trīs vienā – nav jāiegādājas trīs dažādas lakas, pilnībā pietiek ar vienu, tādējādi ietaupot gan laiku, gan naudu.Vieglākais ceļš uz skaistu manikīru.Pildspalva ir ērta lietošanā – to ir viegli turēt ..
12,99€
Bez nodokļa:12,99€
Vienfāzes želejlaka Royal Nails High Tech, 5 ml Vienfāzes želejlaka Royal Nails High Tech, 5 ml
-50 %
Brand: Royal Nails
Jaunās tehnoloģijas vienfāzes želejlaka. Nav nepieciešama bāzes laka. Lietošana:Sagatavojiet nagus (veiciet manikīru)Novīlējiet nagiem spīdumu ar 240 gritu vīlītiAttaukojiet nagusUzklājiet grunts lakas kārtiņuUzklājiet divas plānas lakas kārtiņas un ļaujiet nožūt lampāUzklājiet divas plāna..
3,49€ 6,99€
Bez nodokļa:3,49€
Rāda no 1 līdz 3 kopā 3 (Kopā lapu - 1)