Menu
Your Cart

Ilgnoturīgās gēllakas

Ilgnoturīga laka Golden Rose Prodigy Gel, nav nepieciešama UV lampa Ilgnoturīga laka Golden Rose Prodigy Gel, nav nepieciešama UV lampa
Izpārdots
Brand: Golden Rose
Piešķir želejlakas efektu. Turas un saglabā spīdumu līdz 7 dienām. Nav nepieciešama UV lampa. Viegli klājama un noņemama.Lietošana:Uzklājiet laku divās kārtās un ļaujiet nožūt 2 minūtes. Lakas noņemšanai izmantojiet nagu lakas noņēmēju bez acetona.Uzmanību! VIEGLI UZLIESMOJOŠS! Glabāj..
3,49€
Bez nodokļa:3,49€
Ilgnoturīga želejlaka ar kaķa acs efektu Semilac Cat Eye Ilgnoturīga želejlaka ar kaķa acs efektu Semilac Cat Eye
Izpārdots
Brand: Semilac
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'; color: #454545; min-height: 14.0px} 3D kaķa acs efekts nagiem. Semilac 3D Cat Eye lietošana ir vienkārša. Pirms Semilac 3D Cat Eye uzk..
9,99€
Bez nodokļa:9,99€
Ilgnoturīga želejlaka Royal Nails Amazing Line Thermo, 5 ml Ilgnoturīga želejlaka Royal Nails Amazing Line Thermo, 5 ml
-29 % Izpārdots
Maina krāsu atkarībā no temperatūras. Žūst UV un LED lampās. Ilgnoturīga, viegli noņemama, turklāt izskatās kā parasta nagu laka – koša un mirdzoša.Lietošana:Pirms uzklāšanas veiciet manikīruAttaukojiet nagus ar attaukošanas līdzekli PrepUzklājiet bāzes lakas kārtiņu Vitamin Base vai Grafen Bas..
4,99€ 6,99€
Bez nodokļa:4,99€
Ilgnoturīga želejlaka Royal Nails Grafen Color Ilgnoturīga želejlaka Royal Nails Grafen Color
-25 %
Brand: Royal Nails
Grafen Color – revolūcija krāsu hibrīdlaku pasaulē. Der arī nagu pagarināšanai.Īpašības:Noturība: līdz 4 nedēļāmPigmentācija: tonis parādās jau ar pirmo uzklāto lakas kārtiņu (pat baltai un melnai krāsai)Ātra žūst UV/LED lampāsViegli klājasNeatstāj svītrasPašizlīdzinošaNeklājas uz kutiku..
5,99€ 7,99€
Bez nodokļa:5,99€
Nevainojami melna ilgnoturīga laka Semilac Perfect Black 300 Nevainojami melna ilgnoturīga laka Semilac Perfect Black 300
Izpārdots
Brand: Semilac
Sen gaidīta nevainojami melna hibrīdlaka. Pigmentēta, lieliski klājas.Par spīti stiprajai pigmentācijai lieliski žūst pat tad, ja ir uzklāta biezāka lakas kārtiņa. Ja melna krāsa līdz šim ir bijis izaicinājums, tad Semilac Perfect Black 300 ir tieši tas, kas vajadzīgs. Melns ir patiešām melns!La..
9,99€
Bez nodokļa:9,99€
Želejlaka, kas maina krāsu, Semilac Thermal, 7ml Želejlaka, kas maina krāsu, Semilac Thermal, 7ml
Izpārdots
Brand: Semilac
Pārsteidzoša Semilac Thermal krāsu kolekcija – toņi, kas mainās atkarībā no temperatūras, pārsteidzot un uzlabojot noskaņojumu. Noturīgākā Semilac Thermal hibrīdlaka.Lietošana:Uzklājiet plānu bāzes lakas kārtiņu Semilac® BaseUzklājiet plānu bāzes krāsas kārtiņu Semilac® ColorUzklājiet plānu že..
10,99€
Bez nodokļa:10,99€
Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)