Menu
Your Cart

Poliželejas

Brand: Royal Nails
Balta poliželeja. Poliželejas apvieno sevī labākās želejas un akrila īpašības.Īpašības:Vienkārša un ērta lietošanaAugsta viskozitāteElastīgāka par akriluNoturīgāka par UV želejāmViegli klājama uz naga plātnesSaglabā savas īpašības un viskozitāti līdz 50 °CPiemērota dažādiem nagiemPiemēro..
17,99€
Bez nodokļa:17,99€
Brand: Royal Nails
Caurspīdīga poliželeja. Apvieno akrila un želejas labākās īpašības.Īpašības:Vienkārša un ērta lietošanaAugsta viskozitāteElastīgāka par akriluNoturīgāka par UV želejāmViegli klājama uz naga plātnesSaglabā savas īpašības un viskozitāti līdz 50 °CPiemērota dažādiem nagiemPiemērota izveidot..
17,99€
Bez nodokļa:17,99€
Elastīgas formas nagu pieaudzēšanai, 12 gab. Elastīgas formas nagu pieaudzēšanai, 12 gab.
-25 %
Aizstāj ierastos tipšus un šablonus. Daudzkārt lietojamas, viegli atdalāmas no želejas. Ātrs un skaists manikīrs.Gandrīz vairs nav nepieciešama vīlēšana – mākslīgā naga forma tiek izveidota uzreiz. Atliek tikai nolakot. Turas stingri, neatlec.Piemērotas darbam ar želejām, akrilu un akrilželejām.I..
2,99€ 3,99€
Bez nodokļa:2,99€
Elastīgas formas nagu pieaudzēšanai, 120 gab. Elastīgas formas nagu pieaudzēšanai, 120 gab.
-17 %
Aizstāj ierastos tipšus un šablonus. Daudzkārt lietojamas, viegli atdalāmas no želejas. Ātrs un skaists manikīrs. Gandrīz vairs nav nepieciešama vīlēšana – mākslīgā naga forma tiek izveidota uzreiz. Atliek tikai nolakot. Turas stingri, neatlec.Piemērotas darbam ar želejām, akrilu un akrilželejām...
7,49€ 8,99€
Bez nodokļa:7,49€
Gaiši rozā poliželeja Royal Nails Poly System Natural Light Pink
-6 %
Brand: Royal Nails
Poliželeja gaiši rozā krāsā. Apvieno akrila un želejas labākās īpašības.Īpašības:Vienkārša un ērta lietošanaAugsta viskozitāteElastīgāka par akriluNoturīgāka par UV želejāmViegli klājama uz naga plātnesSaglabā savas īpašības un viskozitāti līdz 50 °CPiemērota dažādiem nagiemPiemērota izv..
16,99€ 17,99€
Bez nodokļa:16,99€
Brand: Royal Nails
Līdzeklis darbam ar poliželejām akrilželejas tehnikā. Pildīts pērļu krāsas plastmasas pudelītē. Ļauj otai vienmērīgi slīdēt pa želeju, formēt to, nepielīpot pie virsmas. Pasargā otiņu no ātras izžūšanas, ļaujot to izmantot ilgāk.Lietošana:Ielejiet nelielu daudzumu stikla trauciņāNoņemiet lieko da..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Nagų priauginimas dar niekada nebuvo toks lengvas.Dėl šios formos dirbtinius nagus galite pagaminti per kelias minutes, galite dirbti su geliu, akrilu, akrilo geliu. Šablonas suteiks nagams tobulą formą.Paruoškite natūralią nagų plokštelę, kaip paprastai darote prieš gelinį ar hibridinį manikiūrą - ..
7,99€
Bez nodokļa:7,99€
Brand: Royal Nails
Maskējoša caurspīdīga poliželeja. Apvieno sevī labākās želejas un akrila īpašības.Īpašības:Vienkārša un ērta lietošanaAugsta viskozitāteElastīgāka par akriluNoturīgāka par UV želejāmViegli klājama uz naga plātnesSaglabā savas īpašības un viskozitāti līdz 50 °CPiemērota dažādiem nagiemPie..
17,99€
Bez nodokļa:17,99€
Brand: Royal Nails
Poliželeja rozā krāsā. Apvieno sevī labākās želejas un akrila īpašības.Īpašības:Vienkārša un ērta lietošanaAugsta viskozitāteElastīgāka par akriluNoturīgāka par UV želejāmViegli klājama uz naga plātnesSaglabā savas īpašības un viskozitāti līdz 50 °CPiemērota dažādiem nagiemPiemērota izve..
17,99€
Bez nodokļa:17,99€
Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)