Menu
Your Cart

Jelly gēli

Brand: Royal Nails
Struktūrželeja. Krēmīga konsistence, nenoklāj kutikulas, viegli apstrādājama. Maigi klājas uz naga plātnes.Unikālā formula apvieno želejas elastīgumu un praktiskumu ar akrila izturību.Krāsa: maigi rozāKonsistence: biezaIzmantošana: mākslīgo nagu modelēšanai želejtehnikā, nagu arku modelēšanai kla..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Brand: Royal Nails
Struktūrželeja. Krēmīga konsistence, nenoklāj kutikulas, viegli apstrādājama. Maigi klājas uz naga plātnes.Unikālā formula apvieno želejas elastīgumu un praktiskumu ar akrila izturību.Krāsa: caurspīdīgaKonsistence: biezaIzmantošana: mākslīgo nagu modelēšanai želejtehnikā, nagu arku modelēšanai kl..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Maskējoša želeja Royal Nails Jelly Building Cover
Izpārdots
Brand: Royal Nails
  Struktūrželeja. Krēmīga konsistence, nenoklāj kutikulas, viegli apstrādājama. Maigi klājas uz naga plātnes.Unikālā formula apvieno želejas elastīgumu un praktiskumu ar akrila izturību.Krāsa: maskējoša, gaišaKonsistence: biezaIzmantošana: mākslīgo nagu modelēšanai želejtehnikā, nagu arku ..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Maskējoša želeja Royal Nails Jelly Building Dark Cover
Izpārdots
Brand: Royal Nails
Struktūrželeja. Krēmīga konsistence, nenoklāj kutikulas, viegli apstrādājama. Maigi klājas uz naga plātnes. Unikālā formula apvieno želejas elastīgumu un praktiskumu ar akrila izturību. Krāsa: maskējoša, tumšaKonsistence: biezaIzmantošana: mākslīgo nagu modelēšanai želejtehnikā, nagu..
3,99€
Bez nodokļa:3,99€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)