Menu
Your Cart

Matiem

Ierīce krāsas un citu vielu izspiešanai no tūbiņas Ierīce krāsas un citu vielu izspiešanai no tūbiņas
-20 %
Vienkārša ierīce, ar kuras palīdzību var izspiest krāsas atlikumu no tūbiņas. Jums vairs nebūs jāizmet krāsa, kuru nevarat izspiest ar rokām. Ar šo ierīci efektīvi (pilnībā) izspiedīsiet krāsu un citus materiālus no alumīnija vai plastmasas tūbiņām.Neliela, praktiska un lietošanā vienkārša atslēga.I..
3,19€ 3,99€
Bez nodokļa:3,19€
Šī sensacionālā ierīce matu žāvēšanu padarīs vienkāršu un patīkamu. Kompaktajam fēnam Fox Art Rainbow ir pievilcīgs un neparasts dizains, šī ierīce pārsteidz ar tehniskajiem parametriem: 3 temperatūras iestatījumi, divi gaisa plūsmas iestatījumi, auksta gaisa poga un ērts grozāmais vads. Turklāt kom..
79,99€
Bez nodokļa:79,99€
Šī sensacionālā ierīce matu žāvēšanu padarīs vienkāršu un patīkamu. Kompaktajam fēnam Fox Art Stardust ir pievilcīgs un neparasts dizains, šī ierīce pārsteidz ar tehniskajiem parametriem: 3 temperatūras iestatījumi, divi gaisa plūsmas iestatījumi, auksta gaisa poga un ērts grozāmais vads. Turklāt ko..
79,99€
Bez nodokļa:79,99€
Profesionāls matu fēns. Īpaši viegls dizains unergonomiska roktura forma nodrošina lielāku darba komfortu.Unikāls jaunas paaudzes pastāvīgas plūsmas motors.3 gaisa temperatūras un 2 gaisa plūsmas iestatījumi.Auksta gaisa funkcija – frizūras nostiprināšanai.Jonizācijas funkcija.Divas pielāgotas sprau..
59,99€
Bez nodokļa:59,99€
Fēns paredzēts izmantošanai ne tikai frizētavā, bet tas ir ērts lietošanai arī jūsu vannas istabā. Tam ir iespējanospiest aukstā gaisa pogu, tādējādi pasargājot matus no augstas temperatūras, turklāt tos nogludinot un padarot mīkstākus. Fēnam ir 2 gaisa plūsmas ātrumi un4&nb..
69,99€
Bez nodokļa:69,99€
Profesionālas lietošanas ventilators un motorsViegli noņemams nerūsošā tērauda filtrs2 plūsmas ātrumi, 4 sildīšanas režīmi + auksta gaisa režīms2 sprauslasGrafīta krāsāJauda: 1700 W..
69,99€
Bez nodokļa:69,99€
Profesionālais, kompaktais fēns Fox Smart Front domāts augstākās klases profesionāļiem. Tam ir ļoti augstas kvalitātes motors, kas nodrošina, ka fēns var darboties ļoti ilgi – vairāk nekā 1000 stundu.Oriģināla Smart Front krāsa pēc jūsu izvēles.Fēna korpuss izgatavots no augstas kvalitātes..
49,99€
Bez nodokļa:49,99€
Matu fēns augstākās klases profesionāļiem.Lielāka jauda paātrina žāvēšanu un uzlabo stila veidošanas iespējas.Plastmasas korpuss ar palielinātu izturību pret augstu temperatūruOriģināls, augstas kvalitātes motorsTehniskie dati:3 gaisa temperatūras un 2 gaisa plūsmas iestatījumi;vēsa gaisa funkc..
59,99€
Bez nodokļa:59,99€
Plaukų kirpimo ir retinimo žirklių 9 dalių rinkinys su šukomis ir priedais Plaukų kirpimo ir retinimo žirklių 9 dalių rinkinys su šukomis ir priedais
Jaunums
Profesionalus, paruoštas rinkinys kirpėjams ir plaukų kirpimo entuziastams.Paruoštas rinkinys, kuriame yra būtiniausi įrankiai plaukų kirpimui!Pasiekite rezultatų kerpant plaukus namuose! Taip galite sutaupyti daug laiko. Tobulos priemonės ilgiems ir trumpiems plaukams – moterims ir vyrams.Ergonomiš..
23,99€
Bez nodokļa:23,99€
Plaukų kirpimo ir retinimo žirklių ir priedų rinkinys 8 dalys Plaukų kirpimo ir retinimo žirklių ir priedų rinkinys 8 dalys
Jaunums
Tai plaukų kirpimo ir retinimo žirklių komplektas su priedais.Profesionalus rinkinys kirpėjams ir entuziastams. Šiame rinkinyje rasite būtiniausias priemones kirpti plaukams.Pasiekite puikių plaukų kirpimo rezultatų ir namuose! Su šiuo rinkiniu galite sutaupyti daug laiko. Tobulos priemonės ilgiems ..
21,99€
Bez nodokļa:21,99€
Vienreizējās cepurītes lieliski pasargā matus no mitruma.Cepurītes ar gumiju.Lieliski turas galvā.Komplektā 10 gab...
0,99€
Bez nodokļa:0,99€
Glīta elastīgā josliņa lieliski pieguļ galvai.Ļoti labi turas galvā un aizsargā matus.Komplektā 10 gab...
0,99€
Bez nodokļa:0,99€
Rāda no 1 līdz 12 kopā 13 (Kopā lapu - 2)